Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Růžový diamant (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžový diamant zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Růžový diamant. Klipart Růžový diamant je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Růžový diamant? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový diamant zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžový diamant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžový diamant ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 571 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Astro

Potěší nás, pokud budete tento klipart Růžový diamant sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Růžový diamant patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Luis Suárez ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart TXT ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ibišek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, Láska, zdarma, free, ke stáhnutí, Růžový diamant, vektor, vektorový obrázek, obrázek, grafika, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, office, webové stránky, video, PowerPoint, wordpress, openOffice, seminární práce, Facebook, textové dokumenty, pozvánky, word, diář, Twitter, fotokniha, eshop

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Sluchátka zdarma, ilustrace Fotokopírka ke stáhnutí nebo klipart Meruňková stužka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.