Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Citronová limonáda (Nápoje) zdarma

Obrázek, klipart Citronová limonáda zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Citronová limonáda. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citronová limonáda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citronová limonáda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citronová limonáda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 365 134 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte klipart nazvaný Citronová limonáda s jinými lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Citronová limonáda je v sekci Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Znak blíženci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart XLTX zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Rýžovar ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, obrázek, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, free, svg, ke stáhnutí, klipart, grafika, Citronová limonáda, Nápoje, zdarma

Doporučené použití klipartu: vizitky, bakalářská práce, PowerPoint, prezentace, časopis, diář, kalendář, katalog, etikety, deníček, škola, památník, oznámení, eshop, web, manuály, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace AMR ke stáhnutí, obrázek HTML ke stažení nebo ilustrace Žabička zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.