Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Citronová limonáda (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citronová limonáda zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Citronová limonáda. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citronová limonáda nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citronová limonáda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citronová limonáda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citronová limonáda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 365 134 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Obrázek, klipart pojmenovaný Citronová limonáda můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Citronová limonáda patří do kategorie Obrázky, kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Thajska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa světa ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Hnědá stuha zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, kliparty, Citronová limonáda, ilustrace, obrázek, Nápoje, ke stažení, vektor, klipart, grafika, download, zdarma, ke stáhnutí, Citronová limonáda

Doporučené použití klipartu: blog, web, Pinterest, Adobe Illustrator, fotokniha, video, škola, PowerPoint, textové dokumenty, avatar, články, referáty, kalendář, dokumenty, prezentace, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Mapa Libye zdarma, ilustrace CSS ikona ke stáhnutí nebo klipart Žlutá ozdoba ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.