Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Citronová limonáda (Nápoje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citronová limonáda zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Citronová limonáda. Klipart Citronová limonáda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Citronová limonáda lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citronová limonáda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citronová limonáda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citronová limonáda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 365 134 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Citronová limonáda) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Citronová limonáda je v kategorii Obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart 5 euro centů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Muchomůrka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Treska obecná ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, svg, zdarma, download, Nápoje, cliparts, free, klipart, kliparty, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, vektor, ke stažení, Citronová limonáda

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, prezentace, profilovka, inkscape, eshop, etikety, video, blog, corelDraw, pozvánky, Pinterest, škola, word, diář, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Keňa ke stažení, obrázek Květinové srdce ke stažení nebo vektor Králíček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.