Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ježovka (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ježovka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Ježovka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ježovka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježovka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ježovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježovka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1320
1280x1056
800x660
500x412
160x132

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 824 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Deluge

Zaujal vás náš klipart Ježovka? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Ježovka je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Lemur ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kuřačka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Fialový vrtulník zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ke stažení, kliparty, ilustrace, Zvířata, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, obrázek, Ježovka, klipart, Ježovka, vektor, free

Doporučené použití klipartu: dokument, seminární práce, diář, PowerPoint, webové stránky, Adobe Illustrator, články, blog, časopis, wordpress, corelDraw, avatar, inkscape, etikety, profilovka, fotokniha

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Vysmátá dýně zdarma, klipart Ovce ke stáhnutí nebo ilustrace Královna ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.