Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Náklaďák, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Náklaďák zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Náklaďák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Náklaďák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Náklaďák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Náklaďák zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Náklaďák ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Náklaďák ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 511 904 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Markacio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Náklaďák je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hospoda ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Basa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mikrovlnná trouba ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náklaďák, vektor, Náklaďák, cliparts, kliparty, grafika, obrázek, free, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, Doprava, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, corelDraw, PowerPoint, kalendář, prezentace, word, seminární práce, články, referáty, Pinterest, openOffice, avatar, dokumenty, dokument, textové dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Slovinsko ke stáhnutí, klipart Richard Nixon zdarma nebo ilustrace Červený dárek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.