Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Náklaďák, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Náklaďák zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Náklaďák. Kreslená ilustrace Náklaďák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Náklaďák zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Náklaďák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Náklaďák ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 511 904 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Markacio

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Náklaďák se nachází v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace TIFF ke stažení Podívejte se i na klipart Těhulka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Špenát zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náklaďák, grafika, svg, download, ke stažení, Doprava, Náklaďák, zdarma, cliparts, klipart, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, časopis, Twitter, referáty, Adobe Illustrator , památník, dokument, inkscape, web, články, Pinterest, Facebook, škola, kalendář, office, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Zlaté číslo 4 ke stažení, ilustrace Palačinky ke stáhnutí nebo vektor Mapa Litvy zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.