Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Teodolit (Přístroje) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Teodolit zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Teodolit. Klipart Teodolit je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teodolit zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Teodolit ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teodolit ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1390x1600
1112x1280
695x800
434x500
139x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 134 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: algotruneman

Sdílejte obrázek, klipart Teodolit s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Teodolit je v sekci Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Harfa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sexy čarodějka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Pěšec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Teodolit, zdarma, klipart, ke stažení, Teodolit, cliparts, grafika, vektor, Přístroje, free, ilustrační obrázek, svg, kliparty, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, PowerPoint, video, pozvánky, avatar, webové stránky, kalendář, wordpress, web, seminární práce, časopis, office, profil, eshop, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Zvoneček zdarma, vektorový klipart Volant ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Vandrák ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.