Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pentagram, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pentagram zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Pentagram. Klipart Pentagram je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pentagram? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pentagram ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kuba

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pentagram se nachází v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek WiFi ke stažení Podívejte se i na vektor Oranžový stromeček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Odšťavňovač zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, download, vektor, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, svg, vektorový obrázek, Symboly, grafika, cliparts, obrázek, ke stažení, Pentagram

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profilovka, dokument, inkscape, Pinterest, corelDraw, pozvánky, word, PowerPoint, office, Adobe Illustrator , profil, textové dokumenty, časopis, Facebook, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Kolíček ke stažení, obrázek LGBT osoba ke stáhnutí nebo klipart Aligátor zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek