Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pentagram, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pentagram zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pentagram. Obrázek Pentagram je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pentagram ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kuba

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pentagram se nachází v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Bangladéše ke stažení Podívejte se i na vektor CDR ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Secesní plakát zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, zdarma, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, Pentagram, svg, grafika, free, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, seminární práce, office, web, webové stránky, profilovka, PowerPoint, profil, články, prezentace, Instagram, blog, Pinterest, kalendář, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Cool smajlík ke stažení, obrázek Mapa České republiky ke stáhnutí nebo klipart Žlutá ozdoba zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek