Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pentagram, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pentagram zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pentagram. Obrázek Pentagram je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Pentagram ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kuba

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pentagram se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lýkohub ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Anemometr zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení blíženci ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, obrázek, svg, free, grafika, vektorový obrázek, Pentagram, ilustrace, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, corelDraw, fotokniha, plakáty, openOffice, blog, škola, Adobe Illustrator , články, avatar, referáty, textové dokumenty, seminární práce, profil, plakát, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Meloun ke stáhnutí, ilustrace Zákaz krmení ptaků zdarma nebo vektor Jimmy Carter ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek