Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pentagram (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pentagram zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pentagram. Klipart Pentagram je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pentagram? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pentagram ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 008 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: kuba

Sdílejte obrázek, klipart Pentagram s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Pentagram je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz zbraní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená stužka ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart 5 euro centů ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, vektor, obrázek, free, cliparts, kliparty, Pentagram, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, etikety, časopis, blog, webové stránky, word, web, Instagram, fotokniha, inkscape, seminární práce, textové dokumenty, PowerPoint, pozvánky, Adobe Illustrator, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Školák ke stažení, vektorový obrázek Kouření povoleno ke stažení nebo vektorový obrázek Syntezátor ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek