Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pentagram (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pentagram zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Pentagram. Klipart Pentagram je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Pentagram? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pentagram ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pentagram ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1520
1280x1216
800x760
500x475
160x152

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 008 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: kuba

Zaujal vás náš klipart Pentagram? Potom se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Pentagram patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stetoskop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mořský had ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlaté číslo 4 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, ilustrace, kliparty, Pentagram, free, vektorový obrázek, svg, grafika, download, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Pentagram

Doporučené použití klipartu: památník, referáty, profil, Adobe Illustrator, pozvánky, dokumenty, profilovka, fotokniha, prezentace, office, články, openOffice, eshop, etikety, video, textové dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Králík ve vejci zdarma, vektor Tanec kostlivců ke stáhnutí nebo obrázek Nakrájené ředkvičky ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek