Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené auto (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené auto zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Červené auto. Vektorový obrázek Červené auto je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 505 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Červené auto s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Červené auto se nachází v kategorii Kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Potápěč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Astronaut ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Blijící smajlík ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Auta, Červené auto, ilustrace, klipart, download, cliparts, grafika, zdarma, kliparty, Červené auto, svg, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: fotokniha, články, dokument, památník, word, inkscape, pozvánky, corelDraw, blog, wordpress, profilovka, eshop, plakát, webové stránky, Twitter, openOffice

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hnědý motýl ke stažení, obrázek, klipart Stoeurovka ke stažení nebo vektorový klipart SH ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.