Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené auto (Auta) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené auto zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Červené auto. Pakliže si chcete obrázek Červené auto stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené auto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 505 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červené auto sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Červené auto je v kategorii Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zdrhovadlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa - pacman zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Barevné papriky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Červené auto, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, klipart, Auta, download, svg, cliparts, grafika, obrázek, zdarma, Červené auto, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, blog, webové stránky, textové dokumenty, Facebook, wordpress, plakáty, Pinterest, PowerPoint, inkscape, Adobe Illustrator, časopis, profilovka, openOffice, kalendář, etikety

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vyzdobené okno ke stáhnutí, ilustrace Bruska zdarma nebo klipart Tamburína zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.