Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené auto, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené auto zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červené auto. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červené auto nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Červené auto? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 505 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červené auto se nachází v kategorii Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Trojský kůň ke stažení Podívejte se i na klipart Pobřeží slonoviny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Student zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Červené auto, ilustrační obrázek, zdarma, download, ke stažení, Auta, obrázek, cliparts, vektor, kliparty, ke stáhnutí, free, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: seminární práce, fotokniha, kalendář, pozvánky, škola, office, památník, blog, Twitter, inkscape, Instagram, web, textové dokumenty, Facebook, openOffice, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mark Twain ke stažení, ilustrace Kraslice ke stáhnutí nebo vektor Modrá ozdoba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.