Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené auto, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené auto zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Červené auto. Kreslená ilustrace Červené auto je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 505 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červené auto se nachází v kategorii Obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Důchodkyně milují PC ke stažení Podívejte se i na klipart Prvosenka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Plačící smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, vektor, svg, cliparts, ilustrace, Červené auto, Červené auto, download, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, Auta, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, webové stránky, textové dokumenty, blog, corelDraw, škola, dokument, Adobe Illustrator , prezentace, PowerPoint, památník, Instagram, profilovka, Pinterest, kalendář, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Injekční stříkačka ke stažení, ilustrace Kalkulačka ke stáhnutí nebo vektor Adventní svícen zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.