Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené auto, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené auto zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červené auto. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červené auto nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Červené auto? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené auto ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 505 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červené auto je v sekci Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strakatá ozdoba ke stažení Podívejte se i na ilustrace Office ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Tulipány zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, obrázek, Červené auto, svg, download, kliparty, zdarma, free, Auta, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, seminární práce, prezentace, profil, profilovka, fotokniha, Pinterest, blog, dokumenty, památník, webové stránky, openOffice, články, časopis, kalendář, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Vánoční dárky ke stažení, vektor Mapa Egypta ke stáhnutí nebo obrázek Rambutan zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.