Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Červené auto, Auta nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené auto zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Červené auto. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červené auto nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Červené auto? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červené auto ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené auto ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x793
1280x635
800x397
500x248
160x79

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 505 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červené auto se nachází v sekci Vektorové kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Turkmenistán ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kačer zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz ohně ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, Červené auto, obrázek, free, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, grafika, Auta, vektor, Červené auto, klipart, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, prezentace, kalendář, Instagram, openOffice, Twitter, plakáty, dokument, články, dokumenty, PowerPoint, avatar, profil, word, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Koště ke stáhnutí, obrázek Singapur zdarma nebo klipart Bizon ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.