Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hrášek (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrášek zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hrášek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrášek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrášek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrášek ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1340
1280x1072
800x670
500x419
160x134

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 468 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Tento obrázek s názvem (Hrášek) můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Hrášek se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Podzimní listí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lesbický symbol ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Idaho ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, Hrášek, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, Zelenina, kliparty, zdarma, vektor, obrázek, klipart, Hrášek, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, dokumenty, inkscape, textové dokumenty, prezentace, pozvánky, etikety, avatar, Adobe Illustrator, corelDraw, profil, referáty, škola, kalendář, openOffice, Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Reportér ke stažení, obrázek, klipart PDF formát ke stažení nebo vektorový klipart Hrábě ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.