Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Větvička (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Větvička ke stažení zadarmo

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Větvička. Vektorový obrázek Větvička jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větvička zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Větvička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větvička ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1339x1600
1071x1280
669x800
418x500
134x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 228 262 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Líbí se vám klipart Větvička? Pak se podělte s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Větvička je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Sýrové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santa s dárky ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Štěně ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, Větvička, vektorový obrázek, Větvička, free, klipart, obrázek, svg, grafika, ilustrační obrázek, download, vektor

Doporučené použití klipartu: diář, profilovka, wordpress, eshop, prospekty, Facebook, koláž, textové dokumenty, blog, logo, bakalářská práce, vstupenky, katalog, Zoner Callisto, PowerPoint, Instagram, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace USB modem ke stažení, obrázek, klipart Domeček ke stáhnutí nebo ilustrace Dudek chocholatý ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.