Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ukrajina (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ukrajina zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Ukrajina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ukrajina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ukrajina? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ukrajina zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ukrajina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ukrajina ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x854
800x534
500x334
160x107

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 56 016 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Zaujal vás náš klipart Ukrajina? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Ukrajina patří do sekce Vektorové kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Iglů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak T ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Květinová mřížka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Mapy, zdarma, cliparts, Ukrajina, ke stáhnutí, free, vektor, grafika, Ukrajina, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: deníček, prezentace, dokumenty, openOffice, web, PowerPoint, inkscape, Instagram, památník, škola, profilovka, textové dokumenty, vstupenky, katalog, magazín, profil, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Ovocný salát zdarma, vektor Šípky zdarma nebo obrázek Zvonek vánoční ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.