Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Příšera, Halloween nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Příšera zdarma ke stažení

Příšera je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Příšera ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Příšera v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Příšera zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Příšera ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Příšera ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1485
1280x1188
800x742
500x464
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 85 514 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kliponius

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Příšera je v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart MPEG ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Barevná srdíčka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Pytlík s bonbony ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, vektor, kliparty, zdarma, Halloween, free, klipart, svg, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, Příšera, vektorový obrázek, Příšera

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, časopis, corelDraw, word, plakáty, office, Facebook, avatar, fotokniha, Adobe Illustrator , Twitter, dokument, prezentace, škola, web

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Zvonek ke stáhnutí, klipart Monstrance zdarma nebo ilustrace Královna ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.