Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Příšera, Halloween nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Příšera zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Příšera. Klipart Příšera je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Příšera zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Příšera ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Příšera ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1485
1280x1188
800x742
500x464
160x148

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 85 514 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kliponius

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Příšera patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté O zdarma Podívejte se i na vektor Červené I ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak G ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, Příšera, vektorový obrázek, obrázek, svg, Příšera, grafika, Halloween, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, download, cliparts, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, časopis, avatar, Pinterest, fotokniha, plakát, profil, openOffice, Adobe Illustrator , plakáty, kalendář, památník, dokument, dokumenty, referáty, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Aljaška zdarma, obrázek Malé písmeno S ke stažení nebo klipart Digitální číslo 6 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.