Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená cibule, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená cibule zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Červená cibule. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Červená cibule? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená cibule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1510
1280x1208
800x755
500x472
160x151

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 096 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červená cibule je v sekci Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Betlém ke stažení Podívejte se i na obrázek Mapa Malawi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vánoční dárek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, vektor, Zelenina, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, download, ilustrace, klipart, svg, cliparts, ke stažení, obrázek, Červená cibule

Doporučené použití klipartu: avatar, seminární práce, pozvánky, corelDraw, dokumenty, PowerPoint, Facebook, škola, profil, webové stránky, referáty, inkscape, profilovka, fotokniha, dokument, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Námořnické srdce ke stažení, klipart Meloun cukrový ke stáhnutí nebo ilustrace Karneol zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.