Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená cibule, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená cibule zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červená cibule. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Červená cibule. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená cibule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1510
1280x1208
800x755
500x472
160x151

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 096 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červená cibule je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mojžíš ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hornický znak ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Semafor žlutá zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Červená cibule, ilustrační obrázek, kliparty, Červená cibule, svg, ke stáhnutí, grafika, vektor, vektorový obrázek, cliparts, download, free, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profilovka, plakát, památník, pozvánky, word, kalendář, dokument, škola, seminární práce, Adobe Illustrator , webové stránky, referáty, textové dokumenty, corelDraw, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Moskvič 407 ke stažení, vektor Fakáč ke stáhnutí nebo obrázek SD karta zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.