Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červená cibule (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená cibule zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Červená cibule. Obrázek Červená cibule je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Červená cibule? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená cibule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1510
1280x1208
800x755
500x472
160x151

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 096 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červená cibule sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Červená cibule je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Salát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jelly Beans ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pitná voda zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, free, vektor, grafika, Červená cibule, Zelenina, obrázek, svg, kliparty, Červená cibule, download

Doporučené použití klipartu: etikety, škola, kalendář, blog, dokumenty, plakát, články, fotokniha, web, textové dokumenty, Adobe Illustrator, plakáty, avatar, památník, word, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Podzimní list zdarma, klipart DOCX ke stáhnutí nebo ilustrace DNA ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.