Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená cibule, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená cibule zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červená cibule. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Červená cibule. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená cibule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1510
1280x1208
800x755
500x472
160x151

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 096 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červená cibule patří do sekce Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek ODT zdarma Podívejte se i na vektor Hudební noty ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kluk s knihou ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Červená cibule, ke stáhnutí, svg, zdarma, grafika, cliparts, vektor, Červená cibule, obrázek, free, Zelenina, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, dokument, kalendář, textové dokumenty, webové stránky, časopis, Twitter, Adobe Illustrator , Pinterest, office, referáty, prezentace, corelDraw, PowerPoint, plakát, památník

Mezi hezké kresby patří i vektor Jupiter zdarma, obrázek Adolf Hitler ke stažení nebo klipart Benito Mussolini ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.