Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená cibule (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená cibule zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Červená cibule. Stahujte soubor Červená cibule ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená cibule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1510
1280x1208
800x755
500x472
160x151

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 096 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Červená cibule s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Červená cibule patří do kategorie Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pes a miminko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedý sporťák ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Povíjnice nachová ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, vektor, Zelenina, cliparts, Červená cibule, ilustrace, ke stažení, Červená cibule, vektorový obrázek, obrázek, free, grafika

Doporučené použití klipartu: katalog, eshop, dokumenty, fotokniha, Facebook, deníček, plakáty, vizitky, prospekty, etikety, Adobe Illustrator, wordpress, vstupenky, magazín, avatar, dokument, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor Kreslený žralok ke stažení, vektorový klipart Svatý Patrik ke stažení nebo klipart 10 euro centů ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.