Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červené W (Symboly) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červené W zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Červené W. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Červené W ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červené W lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené W zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červené W ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené W ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1571
1280x1257
800x786
500x491
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 653 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Červené W s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Červené W je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Želví krunýř ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zamilovaní sloni zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz focení ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, svg, zdarma, vektorový obrázek, download, grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, Červené W, ke stažení, Symboly, vektor

Doporučené použití klipartu: office, textové dokumenty, letáky, kalendář, PowerPoint, diplomová práce, inkscape, etikety, word, webové stránky, magazín, tiskoviny, brožury, Facebook, vstupenky, diář, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Modrá kočka ke stáhnutí, obrázek Report zdarma nebo obrázek, klipart Ovoce zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.