Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Toustovač (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Toustovač zdarma ke stažení

Toustovač je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Toustovač je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toustovač zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Toustovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Toustovač ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1528x1600
1223x1280
765x800
478x500
153x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 188 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rg1024

Líbí se vám klipart Toustovač? Pak se podělte se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Toustovač je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Suchozemská želva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šedá kraslice ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Avokádo ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, klipart, cliparts, download, kliparty, ilustrace, free, grafika, vektor, zdarma, svg, ke stáhnutí, Toustovač, obrázek, Toustovač

Doporučené použití klipartu: památník, web, openOffice, eshop, Facebook, textové dokumenty, dokument, webové stránky, word, fotokniha, plakát, wordpress, škola, office, prezentace, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Buráky ke stažení, klipart Betlém ke stažení nebo ilustrace Zelená ježibaba ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.