Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vánoční blahopřání, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční blahopřání. Kreslená ilustrace Vánoční blahopřání je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční blahopřání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční blahopřání ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1497x1600
1198x1280
749x800
468x500
150x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 925 260 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roshellin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční blahopřání se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace ACAB ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bílý král zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ředkvičky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, obrázek, klipart, svg, vektor, Vánoce, ke stažení, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: word, webové stránky, plakáty, dokumenty, prezentace, referáty, profil, profilovka, Pinterest, blog, Instagram, office, openOffice, textové dokumenty, fotokniha, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Umývání auta ke stáhnutí, ilustrace Červený vrtulník zdarma nebo vektor Cello ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.