Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vánoční blahopřání, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční blahopřání. Kreslená ilustrace Vánoční blahopřání je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční blahopřání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční blahopřání ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1497x1600
1198x1280
749x800
468x500
150x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 925 260 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roshellin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční blahopřání je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Limonáda ke stažení Podívejte se i na ilustrace Tráva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Bílá složka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, ke stažení, Vánoční blahopřání, Vánoční blahopřání, klipart, svg, grafika, vektorový obrázek, kliparty, vektor, Vánoce, ilustrace, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: office, články, openOffice, dokument, web, Instagram, PowerPoint, kalendář, plakát, škola, Pinterest, fotokniha, Adobe Illustrator , referáty, profil, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zdravotní sestřička ke stažení, vektor Klíč ke stáhnutí nebo obrázek Ovocný salát zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.