Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční blahopřání (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení

Vánoční blahopřání je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Vánoční blahopřání je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční blahopřání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční blahopřání ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1497x1600
1198x1280
749x800
468x500
150x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 925 260 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: roshellin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vánoční blahopřání sdílet s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Vánoční blahopřání patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pivní lahev ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Váleček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Vánoční blahopřání, grafika, Vánoce, free, ilustrační obrázek, download, obrázek, klipart, ke stáhnutí, Vánoční blahopřání, ilustrace, ke stažení, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: video, profil, eshop, Twitter, wordpress, web, PowerPoint, Pinterest, etikety, pozvánky, office, word, památník, plakát, inkscape, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Stopky zdarma, vektor Digitální číslo 8 ke stáhnutí nebo obrázek Srdce ze zipu ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.