Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční blahopřání (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení

Vánoční blahopřání je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Vánoční blahopřání je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Vánoční blahopřání v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční blahopřání ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční blahopřání ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1497x1600
1198x1280
749x800
468x500
150x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 925 260 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: roshellin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Vánoční blahopřání s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Vánoční blahopřání je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Free ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sekačka na trávu ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Bílá ozdoba ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Vánoční blahopřání, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, grafika, ke stažení, obrázek, cliparts, download, Vánoční blahopřání, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, Vánoce

Doporučené použití klipartu: video, dokument, Instagram, openOffice, škola, blog, referáty, prezentace, časopis, Pinterest, kalendář, corelDraw, word, etikety, pozvánky, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Badmintonistka ke stažení, vektorový klipart Stromečky ke stažení nebo obrázek, klipart Laborantka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty najdete také tam.