Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vánoční blahopřání, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení

Vánoční blahopřání je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční blahopřání nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční blahopřání ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční blahopřání ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1497x1600
1198x1280
749x800
468x500
150x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 925 260 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roshellin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční blahopřání je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hudební složka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dominikánská republika zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kompresor ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, svg, free, Vánoční blahopřání, ke stáhnutí, vektor, download, obrázek, ke stažení, ilustrace, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, plakáty, časopis, články, office, word, Adobe Illustrator , avatar, plakát, webové stránky, corelDraw, památník, dokument, seminární práce, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kaštan ke stáhnutí, klipart Motorka zdarma nebo ilustrace Kalifornie ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.