Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barevné klíče (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné klíče zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Barevné klíče. Obrázek Barevné klíče je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné klíče zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Barevné klíče ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné klíče ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1143
1280x914
800x571
500x357
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 492 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Barevné klíče? Pak se podělte s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Barevné klíče je v kategorii Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Řadové domy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart WMA ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční sněhulák ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Barevné klíče, svg, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, download, klipart, ilustrace, free, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, Nástroje, Barevné klíče

Doporučené použití klipartu: openOffice, wordpress, textové dokumenty, inkscape, referáty, webové stránky, etikety, Instagram, profilovka, PowerPoint, Twitter, památník, dokument, Adobe Illustrator, články, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Výdejník vody ke stažení, obrázek Republika Kongo ke stažení nebo vektor Rychlé občerstvení ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.