Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Barevné klíče (Nástroje) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Barevné klíče zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Barevné klíče. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Barevné klíče nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné klíče zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevné klíče ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné klíče ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1143
1280x914
800x571
500x357
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 492 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Barevné klíče s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Barevné klíče se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Charles Darwin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté M zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Betlém ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, Barevné klíče, ilustrace, Barevné klíče, Nástroje, svg, download, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: koláž, vizitky, letáky, Twitter, logo, deníček, Pinterest, pozvánky, časopis, office, diplomová práce, kalendář, etikety, referáty, manuály, profilovka, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart GPS Navigace ke stáhnutí, obrázek, klipart Mapa Litvy ke stažení nebo vektorový obrázek Atomová elektrárna zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.