Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vavřínový věnec, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vavřínový věnec zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vavřínový věnec. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vavřínový věnec ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vavřínový věnec zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vavřínový věnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vavřínový věnec ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 825 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vavřínový věnec je v sekci Obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bansuri ke stažení Podívejte se i na ilustrace Potkan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Brambora zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, cliparts, klipart, grafika, Vavřínový věnec, Rostliny, obrázek, ke stažení, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Vavřínový věnec, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, Adobe Illustrator , plakáty, škola, prezentace, fotokniha, referáty, kalendář, PowerPoint, Twitter, památník, seminární práce, Facebook, openOffice, Instagram, web

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Modročerná stuha ke stažení, vektor Chůva ke stáhnutí nebo obrázek Hroznýš zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.