Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vavřínový věnec, Rostliny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vavřínový věnec zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vavřínový věnec. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Vavřínový věnec ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vavřínový věnec zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vavřínový věnec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vavřínový věnec ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1543
1280x1234
800x771
500x482
160x154

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 825 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vavřínový věnec se nachází v sekci Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dusítko na trubku ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kotva zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelený dárek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, ke stažení, svg, Vavřínový věnec, cliparts, obrázek, grafika, vektor, zdarma, Vavřínový věnec, kliparty, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, blog, avatar, web, Pinterest, seminární práce, Adobe Illustrator , plakát, prezentace, openOffice, památník, články, dokumenty, referáty, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Drobné kvítky ke stáhnutí, obrázek Gabon zdarma nebo klipart Diazepam ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.