Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ledňák obrovský, Ptáci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ledňák obrovský zdarma ke stažení

Ledňák obrovský je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Ledňák obrovský je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ledňák obrovský zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ledňák obrovský ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ledňák obrovský ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1005x1600
804x1280
502x800
314x500
100x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 601 758 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ledňák obrovský patří do sekce Ilustrační kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Prak zdarma Podívejte se i na vektor Strašidelný domek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Chmel ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, vektor, klipart, Ledňák obrovský, download, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, Ledňák obrovský, free, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, web, dokument, openOffice, webové stránky, corelDraw, fotokniha, textové dokumenty, seminární práce, blog, články, kalendář, inkscape, pozvánky, časopis, word

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Zdravotní sestra zdarma, obrázek Islám ke stažení nebo klipart Zlaté číslo 8 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.