Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ledňák obrovský (Ptáci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ledňák obrovský zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Ledňák obrovský. Kreslená ilustrace Ledňák obrovský je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ledňák obrovský zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ledňák obrovský ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ledňák obrovský ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1005x1600
804x1280
502x800
314x500
100x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 601 758 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hotta

Líbí se vám klipart Ledňák obrovský? Pak se podělte s jinými lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Ledňák obrovský je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kokos ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velikonoční kuře ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Sushi s mořskou řasou ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, svg, Ptáci, free, kliparty, vektorový obrázek, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, Ledňák obrovský, download, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, dokument, dokumenty, vstupenky, plakáty, deníček, Twitter, magazín, články, Facebook, webové stránky, Adobe Illustrator, katalog, avatar, wordpress, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Hranolky ke stažení, vektorový obrázek Hrozen zdarma nebo obrázek, klipart Mikuláš ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.