Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Veverka, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Veverka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Veverka. Stahujte klipart Veverka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veverka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Veverka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veverka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1328x1600
1063x1280
664x800
415x500
133x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 137 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Veverka patří do sekce Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rachejtle zdarma Podívejte se i na vektor Šampaňské ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jim Morrison ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, free, vektor, ilustrace, download, svg, ke stáhnutí, Veverka, Veverka, zdarma, Zvířata, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, openOffice, fotokniha, časopis, avatar, Instagram, corelDraw, profilovka, inkscape, Adobe Illustrator , webové stránky, kalendář, plakát, články, office, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Sporťák zdarma, obrázek Tramvaj ke stažení nebo klipart Čajová konvice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.