Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Veverka (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veverka stahujte zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Veverka. Klipart Veverka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veverka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Veverka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veverka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1328x1600
1063x1280
664x800
415x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 137 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Veverka s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Veverka patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Alamosauři ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart DVD přehrávač ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zebra ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, grafika, vektor, download, Zvířata, Veverka, vektorový obrázek, Veverka, obrázek, ke stažení, svg, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: katalog, prezentace, manuály, corelDraw, openOffice, Facebook, kalendář, oznámení, pozvánky, koláž, fotografie, video, webové stránky, památník, office, Instagram, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektor Zlověstný smajlík ke stažení, klipart Saranče zdarma nebo klipart Stříbrný veterán ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.