Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Trpaslík, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Trpaslík zdarma ke stažení

Trpaslík je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Trpaslík nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Trpaslík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trpaslík zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Trpaslík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trpaslík ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

793x1600
634x1280
397x800
248x500
79x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 335 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SRD

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Trpaslík je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoce zdarma Podívejte se i na ilustrace Hovínko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Krumpáč ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Muži, Trpaslík, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, grafika, Trpaslík, free, svg, download, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, Instagram, dokument, plakát, openOffice, word, blog, webové stránky, PowerPoint, pozvánky, corelDraw, profil, referáty, kalendář, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Email zdarma, vektor Dévédéčko ke stažení nebo obrázek Mechanik ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.