Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 20 Eurocentů, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 20 Eurocentů zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem 20 Eurocentů. Kreslená ilustrace 20 Eurocentů je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 20 Eurocentů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1580
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 786 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 20 Eurocentů je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červené B ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Langusta zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Citronová limonáda ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, 20 Eurocentů, cliparts, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, 20 Eurocentů, download, ke stáhnutí, kliparty, grafika, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, blog, památník, avatar, seminární práce, časopis, kalendář, prezentace, web, fotokniha, škola, články, pozvánky, profil, plakát, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Červená srdíčka ke stáhnutí, klipart Květinový dekor zdarma nebo ilustrace Gibon ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.