Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 20 Eurocentů, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 20 Eurocentů zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název 20 Eurocentů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 20 Eurocentů nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) 20 Eurocentů? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 20 Eurocentů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1580
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 786 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 20 Eurocentů se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ibišek ke stažení Podívejte se i na klipart Blondýna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jmelí zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, obrázek, zdarma, 20 Eurocentů, vektor, cliparts, grafika, Symboly, ilustrace, klipart, 20 Eurocentů, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: web, inkscape, openOffice, Twitter, památník, office, seminární práce, plakát, corelDraw, dokumenty, plakáty, články, prezentace, referáty, PowerPoint, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Panda velká ke stažení, ilustrace Narozeninové číslo 2 ke stáhnutí nebo vektor Kořeny zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.