Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 20 Eurocentů, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 20 Eurocentů zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem 20 Eurocentů. Kreslená ilustrace 20 Eurocentů je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 20 Eurocentů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 20 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1580
1280x1264
800x790
500x494
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 786 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 20 Eurocentů se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sada smajlíků ke stažení Podívejte se i na klipart Šamisen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Narozeniny číslo 0 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, vektor, svg, kliparty, obrázek, 20 Eurocentů, ke stažení, grafika, Symboly, zdarma, free, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, inkscape, textové dokumenty, corelDraw, Adobe Illustrator , word, památník, blog, openOffice, dokument, škola, plakát, web, PowerPoint, referáty, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kuchař ke stažení, ilustrace Garáž ke stáhnutí nebo vektor Krumpáč zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.