Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Kormidlo (Doprava) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormidlo k bezplatnému stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kormidlo. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormidlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kormidlo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormidlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 349 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Kormidlo s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Kormidlo patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kazachstán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citronová limonáda zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Sasanka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, zdarma, Kormidlo, download, Kormidlo, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, free, Doprava, grafika, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, magazín, časopis, manuály, avatar, etikety, články, profil, Twitter, dokumenty, Facebook, deníček, plakát, tiskoviny, Zoner Callisto, fotokniha, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart RTF ke stáhnutí, vektorový obrázek Sprcha ke stažení nebo obrázek Mapa Thajska zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.