Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kormidlo, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormidlo zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kormidlo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kormidlo ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kormidlo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormidlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kormidlo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormidlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 349 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kormidlo se nachází v sekci Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Monster truck ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Chilli papričky zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek DOC ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, grafika, vektor, Kormidlo, svg, Doprava, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, download, free, ke stáhnutí, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, památník, office, profil, referáty, corelDraw, kalendář, Adobe Illustrator , PowerPoint, články, Facebook, profilovka, pozvánky, plakáty, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Hyundai Getz ke stáhnutí, ilustrace Hotdog zdarma nebo vektor Bitcoin ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.