Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kormidlo, Doprava nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormidlo zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kormidlo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kormidlo ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kormidlo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormidlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kormidlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormidlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 349 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kormidlo patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace RAR zdarma Podívejte se i na klipart Salát ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Duhové vajíčko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kormidlo, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, svg, Doprava, kliparty, free, grafika, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakáty, kalendář, textové dokumenty, prezentace, seminární práce, škola, webové stránky, dokumenty, profilovka, fotokniha, dokument, Adobe Illustrator , Facebook, blog, word, články

Mezi hezké kresby patří i klipart Cikáda zdarma, ilustrace Mapa Litvy ke stažení nebo vektor Ďábel ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.