Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kormidlo (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kormidlo zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kormidlo. Stahujte klipart Kormidlo v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kormidlo? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormidlo zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kormidlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kormidlo ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1590x1600
1272x1280
795x800
497x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 349 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Kormidlo můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Kormidlo se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelená dodávka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zakletý princ ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Schody dolů zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, vektor, grafika, download, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, klipart, ke stáhnutí, svg, Kormidlo, Kormidlo, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, inkscape, corelDraw, dokumenty, časopis, word, PowerPoint, pozvánky, profil, Facebook, fotokniha, kalendář, webové stránky, wordpress, Pinterest, video

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Velikonoční zajíček zdarma, obrázek, klipart Husy ke stáhnutí nebo vektorový klipart Taxi ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.