Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Osel (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Osel zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Osel. Doporučujeme stahovat obrázek Osel ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osel zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Osel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osel ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 219 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Osel můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Obrázek Osel se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kaštan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šikmá věž ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jednoduchý sněhulák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, ilustrace, Osel, obrázek, vektor, cliparts, ke stažení, svg, ke stáhnutí, grafika, kliparty, zdarma, Osel, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, office, dokument, wordpress, blog, profilovka, seminární práce, vizitky, etikety, eshop, manuály, magazín, diář, Facebook, avatar, inkscape, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Myši zdarma, klipart Žába zdarma nebo vektorový klipart Fialová vajíčka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.