Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Osel, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Osel zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Osel. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Osel nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Osel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osel zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Osel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osel ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 219 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Osel se nachází v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Palačinky ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zlaté prsteny zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Chipsy ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osel, Osel, obrázek, vektor, klipart, Zvířata, grafika, vektorový obrázek, download, free, cliparts, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, kalendář, openOffice, památník, corelDraw, Pinterest, dokument, fotokniha, Facebook, referáty, Instagram, blog, plakáty, profil, inkscape, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Ferrari Testarossa ke stáhnutí, ilustrace Washington zdarma nebo vektor Sloní noha ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.