Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Osel (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Osel zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Osel. Obrázek Osel je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osel zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Osel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osel ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 219 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Osel můžete sdílet s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Osel patří do kategorie Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Odpalovací zařízení ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Íránu ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ptačí budka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osel, grafika, svg, kliparty, vektor, download, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, Zvířata, Osel, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, corelDraw, Instagram, eshop, textové dokumenty, dokumenty, plakát, Twitter, dokument, profil, referáty, Pinterest, kalendář, články, diář, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Dalmatin zdarma, ilustrace Zlaté číslo 5 ke stáhnutí nebo klipart Stavitelný klíč ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.