Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Osel, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Osel zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Osel. Kreslená ilustrace Osel je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osel zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Osel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osel ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 219 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Osel je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Meruňková stužka zdarma Podívejte se i na obrázek Ubrus ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Gril ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, download, Osel, cliparts, Zvířata, vektor, ilustrace, obrázek, Osel, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakáty, pozvánky, blog, fotokniha, Instagram, inkscape, Twitter, plakát, textové dokumenty, prezentace, časopis, Facebook, corelDraw, profilovka, openOffice, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Fotografka zdarma, klipart Skarab ke stažení nebo ilustrace Závaží 1 kg ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.