Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Osel, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Osel zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Osel. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Osel nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Osel? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osel zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Osel ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osel ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1505
1280x1204
800x752
500x470
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 219 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Osel se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dáma z historického módního magazínu ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Autobaterie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené M ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Osel, ilustrační obrázek, free, grafika, klipart, ilustrace, ke stažení, vektor, Zvířata, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, svg, download

Doporučené použití klipartu: plakát, pozvánky, PowerPoint, avatar, textové dokumenty, referáty, dokument, fotokniha, profilovka, web, corelDraw, články, blog, Pinterest, Instagram, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Pákistán ke stáhnutí, obrázek Štít lásky zdarma nebo klipart Historická tramvaj ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.