Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Oliver Cromwell (Osobnosti) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oliver Cromwell zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Oliver Cromwell. Vektorový obrázek Oliver Cromwell jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oliver Cromwell zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oliver Cromwell ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oliver Cromwell ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1142x1600
914x1280
571x800
357x500
114x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 458 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Oliver Cromwell s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Oliver Cromwell patří do kategorie Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strakatá ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šnorchl ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Složka s obrázky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, obrázek, download, grafika, kliparty, ke stáhnutí, Osobnosti, vektor, ke stažení, cliparts, free, klipart, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: openOffice, eshop, Adobe Illustrator, PowerPoint, fotokniha, prospekty, referáty, Instagram, katalog, památník, profil, Facebook, manuály, časopis, pozvánky, brožury, vizitky

Mezi hezké kresby patří i vektor Kůzle ke stažení, obrázek Hnědý motýl ke stažení nebo klipart Abakus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.