Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červík (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červík zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Červík. Klipart Červík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Červík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Červík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1250x1600
1000x1280
625x800
391x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Anonymous

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Červík s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Červík se nachází v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Cihlové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hula tanečnice ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Děti zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, svg, vektor, klipart, Červík, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, kliparty, grafika, Zvířata, zdarma, vektorový obrázek, download, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, video, diář, dokument, textové dokumenty, PowerPoint, Adobe Illustrator, web, blog, kalendář, office, fotokniha, památník, profil, časopis, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Plačící smajlík zdarma, vektorový klipart Oliver Cromwell ke stáhnutí nebo obrázek, klipart USB ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.