Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červík, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červík zdarma ke stažení

Červík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Červík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Červík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1250x1600
1000x1280
625x800
391x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červík se nachází v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krucifix ke stáhnutí Podívejte se i na vektor ARJ zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Malá tanečnice ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, grafika, ke stáhnutí, kliparty, Červík, obrázek, download, zdarma, svg, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, Zvířata, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokument, prezentace, škola, Pinterest, referáty, Twitter, články, PowerPoint, webové stránky, Instagram, blog, word, kalendář, openOffice, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor JFK ke stáhnutí, obrázek Puzzle zdarma nebo klipart Zdravotní sestřička ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.