Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červík, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Červík zdarma ke stažení

Červík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Červík v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Červík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červík zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červík ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1250x1600
1000x1280
625x800
391x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červík je v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pomeranč zdarma Podívejte se i na obrázek Charlie Chaplin ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Helikoptéra ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, svg, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, free, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, Červík, Červík, download

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, plakáty, Adobe Illustrator , fotokniha, škola, profil, web, Pinterest, pozvánky, blog, corelDraw, textové dokumenty, prezentace, avatar, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Gándhí zdarma, klipart SD karta ke stažení nebo ilustrace HTML ikona ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.