Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Duhové srdíčko (Láska) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Duhové srdíčko bezplatně ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Duhové srdíčko. Obrázek Duhové srdíčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Duhové srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1545
1280x1236
800x773
500x483
160x155

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 525 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Duhové srdíčko můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Duhové srdíčko je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Divočák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dýdžejka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Zlaté B zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Láska, Duhové srdíčko, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, download, klipart, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: video, eshop, blog, dokument, Zoner Callisto, diář, vstupenky, web, PowerPoint, plakát, fotokniha, Pinterest, word, deníček, magazín, brožury, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Mapa Polska zdarma, klipart Motyka zdarma nebo obrázek, klipart Japonská kuchyně ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.