Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Duhové srdíčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Duhové srdíčko zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Duhové srdíčko. Klipart Duhové srdíčko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Duhové srdíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Duhové srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Duhové srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1545
1280x1236
800x773
500x483
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 525 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Duhové srdíčko) můžete sdílet s ostatními na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Duhové srdíčko se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart XML ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Glum ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Šikmá věž ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Duhové srdíčko, zdarma, download, obrázek, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, Duhové srdíčko, Láska, free, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakáty, Instagram, Adobe Illustrator, referáty, dokumenty, avatar, etikety, fotokniha, textové dokumenty, škola, pozvánky, časopis, prezentace, plakát, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Varan ke stažení, vektorový obrázek Saxofon ke stažení nebo vektorový obrázek Zelené olivy ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.