Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zamilované psaníčko, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilované psaníčko zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zamilované psaníčko. Obrázek Zamilované psaníčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilované psaníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1346
1280x1077
800x673
500x421
160x135

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 672 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zamilované psaníčko je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Garáž zdarma Podívejte se i na obrázek Etiopie ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Borůvky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zamilované psaníčko, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, download, vektor, grafika, ke stáhnutí, Láska, kliparty, zdarma, obrázek, free, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, profil, PowerPoint, dokument, pozvánky, prezentace, web, seminární práce, inkscape, škola, Pinterest, corelDraw, referáty, webové stránky, Twitter

Mezi hezké kresby patří i obrázek Koleda zdarma, klipart Bambus ke stažení nebo ilustrace Velikonoční králíček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.