Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zamilované psaníčko, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilované psaníčko zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zamilované psaníčko. Klipart Zamilované psaníčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zamilované psaníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1346
1280x1077
800x673
500x421
160x135

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 672 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zamilované psaníčko je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kedluben zdarma Podívejte se i na ilustrace Fazole ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dezert ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Zamilované psaníčko, Láska, free, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, ke stáhnutí, Zamilované psaníčko, download, klipart, vektor, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, plakát, Facebook, seminární práce, články, avatar, textové dokumenty, Pinterest, Instagram, prezentace, openOffice, profil, office, webové stránky, dokument, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Benzínový kanystr zdarma, vektor Studentka ke stažení nebo obrázek Odpadky ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.