Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zamilované psaníčko, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilované psaníčko zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zamilované psaníčko. Obrázek Zamilované psaníčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zamilované psaníčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1346
1280x1077
800x673
500x421
160x135

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 672 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zamilované psaníčko je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kakadu ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Slanina s vejci zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Meloun cukrový ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, kliparty, obrázek, Zamilované psaníčko, Zamilované psaníčko, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, Láska, klipart, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, inkscape, word, škola, textové dokumenty, články, plakáty, openOffice, Twitter, Instagram, kalendář, blog, seminární práce, Pinterest, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Paul von Hindenburg ke stáhnutí, klipart Šípek zdarma nebo ilustrace Minnesota ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.