Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zamilované psaníčko, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilované psaníčko zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zamilované psaníčko. Obrázek Zamilované psaníčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zamilované psaníčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované psaníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1346
1280x1077
800x673
500x421
160x135

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 672 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zamilované psaníčko se nachází v sekci Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stojánek s pastelkami ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Graviola zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Sierra Leone ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, svg, Láska, free, obrázek, vektorový obrázek, vektor, klipart, ke stáhnutí, Zamilované psaníčko, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, textové dokumenty, inkscape, časopis, office, památník, Adobe Illustrator , Facebook, plakáty, škola, PowerPoint, avatar, Instagram, dokumenty, openOffice, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Gerald Ford ke stáhnutí, obrázek Německý voják zdarma nebo klipart Červená cibule ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.