Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Znak beran (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Znak beran stahujte zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Znak beran. Kreslená ilustrace Znak beran je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Znak beran? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak beran zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Znak beran ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak beran ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1474
1280x1179
800x737
500x461
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 258 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Líbí se vám klipart Znak beran? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Znak beran je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Švestky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rakouská mapa ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Strom v zimě ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, obrázek, svg, ke stáhnutí, Symboly, ilustrační obrázek, ilustrace, Znak beran, klipart, download, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, inkscape, Twitter, koláž, dokument, Facebook, word, prospekty, vstupenky, památník, PowerPoint, etikety, vizitky, seminární práce, pozvánky, openOffice, wordpress

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Šimpanz ke stažení, vektor Oranžový stromeček zdarma nebo ilustrace CAB ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.