Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Znak beran, Symboly do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Znak beran zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Znak beran. Kreslená ilustrace Znak beran je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Znak beran lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak beran zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Znak beran ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Znak beran ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1474
1280x1179
800x737
500x461
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 258 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Znak beran se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Energy drink ke stažení Podívejte se i na klipart Veverka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Laborantka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Znak beran, grafika, cliparts, download, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, zdarma, Znak beran, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Symboly, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, referáty, Instagram, PowerPoint, časopis, blog, prezentace, články, Pinterest, škola, inkscape, památník, plakáty, seminární práce, dokument, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Holicí strojek ke stažení, ilustrace Zlaté M ke stáhnutí nebo vektor Cisterna zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.