Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rybí kost, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rybí kost zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Rybí kost. Obrázek Rybí kost je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Rybí kost v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybí kost zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rybí kost ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybí kost ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 556 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Flemmer Patrik / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rybí kost je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tukan ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Svinovací metr zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Banán ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, free, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, vektor, Zvířata, ilustrační obrázek, kliparty, download, grafika, Rybí kost

Doporučené použití klipartu: blog, office, fotokniha, avatar, Twitter, Pinterest, Instagram, openOffice, web, webové stránky, plakáty, profil, textové dokumenty, škola, prezentace, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zlaté T ke stáhnutí, klipart Oranžové srdce zdarma nebo ilustrace Varan ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.