Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Broskev, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Broskev zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Broskev. Klipart Broskev je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Broskev? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskev zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Broskev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskev ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1573
1280x1258
800x786
500x492
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 951 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Broskev patří do sekce Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kovárna zdarma Podívejte se i na vektor Štěnice ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Stíhačka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, ke stažení, download, grafika, Broskev, svg, free, zdarma, ke stáhnutí, klipart, kliparty, Broskev, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, web, inkscape, referáty, plakáty, škola, plakát, Adobe Illustrator , Pinterest, avatar, časopis, články, seminární práce, office, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Špendlíky zdarma, obrázek Červené U ke stažení nebo klipart Děda Mráz ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.