Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Broskev, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Broskev zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Broskev. Obrázek Broskev je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Broskev lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskev zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Broskev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskev ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1573
1280x1258
800x786
500x492
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 951 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Broskev je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bangladéš zdarma Podívejte se i na obrázek Kočka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vysoké kolo ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, Broskev, Ovoce, svg, ilustrace, Broskev, grafika, obrázek, kliparty, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: avatar, profil, dokumenty, corelDraw, pozvánky, prezentace, škola, kalendář, textové dokumenty, dokument, Facebook, památník, blog, Adobe Illustrator , profilovka, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zlomené srdce zdarma, klipart Vločky ke stažení nebo ilustrace Užaslý smajlík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.