Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Broskev, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Broskev zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Broskev. Obrázek Broskev je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Broskev lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskev zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Broskev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskev ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1573
1280x1258
800x786
500x492
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 951 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Broskev patří do sekce Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zombie zdarma Podívejte se i na vektor Helikoptéra ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Strašidelný dům ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, free, Broskev, kliparty, zdarma, vektor, cliparts, ke stáhnutí, Broskev, download, klipart, Ovoce

Doporučené použití klipartu: Instagram, referáty, dokumenty, pozvánky, škola, profilovka, památník, profil, plakáty, PowerPoint, avatar, časopis, plakát, word, Pinterest, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mapa Bruneje zdarma, obrázek Ryba ke stažení nebo klipart Vejce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.