Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Broskev (Ovoce) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Broskev zdarma

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Broskev. Kreslená ilustrace Broskev je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskev zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Broskev ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Broskev ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1573
1280x1258
800x786
500x492
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 951 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Gerald_G

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Broskev s blízkými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Broskev je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kobliha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart ODS soubor zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Čajová konvice ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, download, kliparty, Ovoce, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, Broskev, grafika, Broskev, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, Instagram, deníček, fotografie, logo, diplomová práce, vizitky, fotokniha, dokument, seminární práce, plakáty, diář, eshop, Twitter, blog, video, magazín

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Šedá stuha ke stáhnutí, vektorový klipart Krumpáč zdarma nebo vektor Strakatá ozdoba zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.