Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosmonaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kosmonaut. Klipart Kosmonaut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosmonaut? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kosmonaut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kosmonaut je v sekci Vektorové obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Fialové auto ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zelené olivy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kyrgystán zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, obrázek, svg, download, vektorový obrázek, cliparts, Věda, ke stáhnutí, zdarma, grafika, vektor, free, kliparty, Kosmonaut

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Instagram, fotokniha, profilovka, openOffice, PowerPoint, Adobe Illustrator , inkscape, dokumenty, profil, prezentace, Facebook, plakáty, webové stránky, Pinterest, office

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zelená kraslice ke stažení, vektor Monstrance ke stáhnutí nebo obrázek USB modem zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.