Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosmonaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kosmonaut. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kosmonaut nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kosmonaut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kosmonaut je v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kazoo ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Gerbera zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Oranžové srdce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Kosmonaut, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, zdarma, Kosmonaut, svg, grafika, kliparty, download, vektor, Věda, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, kalendář, dokument, avatar, textové dokumenty, profil, webové stránky, fotokniha, office, plakát, seminární práce, Adobe Illustrator , škola, Pinterest, dokumenty, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Želvičky ke stáhnutí, klipart DB zdarma nebo ilustrace Brouček ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.