Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosmonaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kosmonaut. Klipart Kosmonaut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosmonaut? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Kosmonaut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kosmonaut patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Fidel Castro zdarma Podívejte se i na klipart Zlomené srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Digitální znak H ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, ke stažení, obrázek, Věda, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, Kosmonaut, vektor, Kosmonaut, svg

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokumenty, prezentace, seminární práce, Twitter, web, openOffice, Facebook, blog, časopis, památník, PowerPoint, plakáty, office, textové dokumenty, profil

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Znamení panna zdarma, ilustrace Abstraktní květ ke stažení nebo vektor Pejsek ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.