Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kosmonaut (Věda) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Kosmonaut je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kosmonaut? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kosmonaut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Kosmonaut? Pak se podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Kosmonaut je v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrá kočka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zmrzlina zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Indonésie ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, Věda, download, free, svg, ilustrace, Kosmonaut, Kosmonaut, klipart, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, etikety, eshop, památník, diář, openOffice, seminární práce, Adobe Illustrator, PowerPoint, plakát, wordpress, pozvánky, word, video, textové dokumenty, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Červený rybíz ke stáhnutí, obrázek, klipart Královna zdarma nebo vektorový klipart Zlatý retrívr zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.