Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kosmonaut (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kosmonaut. Vektorový obrázek Kosmonaut je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kosmonaut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Kosmonaut můžete sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Kosmonaut je v sekci Ilustrační obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Šedý stromeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fialový motýl ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Školák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Věda, Kosmonaut, ilustrace, zdarma, grafika, cliparts, ke stažení, kliparty, svg, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, PowerPoint, plakát, profil, word, wordpress, web, office, škola, eshop, prezentace, video, Twitter, Pinterest, openOffice, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Parašutista zdarma, klipart Hrášek ke stáhnutí nebo ilustrace Květinové srdce ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.