Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosmonaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kosmonaut. Klipart Kosmonaut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosmonaut? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Kosmonaut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kosmonaut se nachází v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Semafor žlutá ke stažení Podívejte se i na klipart Neuron ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pejsánek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, grafika, ilustrace, Kosmonaut, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, Kosmonaut, ke stažení, zdarma, Věda, cliparts, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Instagram, fotokniha, referáty, profilovka, škola, kalendář, Twitter, pozvánky, avatar, seminární práce, profil, textové dokumenty, plakát, PowerPoint, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Stavitelný klíč ke stažení, ilustrace Barák ke stáhnutí nebo vektor Narozeninové číslo 2 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.