Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kosmonaut (Věda) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosmonaut zadarmo ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Kosmonaut. Stahujte soubor Kosmonaut ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kosmonaut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Kosmonaut s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Kosmonaut patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znamení kozoroh ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pirátská loď zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kršna jantra ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, Kosmonaut, obrázek, grafika, download, vektorový obrázek, Věda, ke stažení, vektor, kliparty, klipart, cliparts, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: eshop, škola, webové stránky, katalog, pozvánky, Zoner Callisto, seminární práce, textové dokumenty, časopis, word, plakát, corelDraw, bakalářská práce, dokument, památník, dokumenty, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Brouci ke stáhnutí, vektor Zlatá ryba ke stáhnutí nebo klipart Požární auto zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.