Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kosmonaut (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kosmonaut. Klipart Kosmonaut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kosmonaut? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Kosmonaut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kosmonaut s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Kosmonaut se nachází v sekci Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sudy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Barevná kraslice zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Červík ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, Kosmonaut, zdarma, Kosmonaut, obrázek, ke stáhnutí, cliparts, svg, free, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, avatar, textové dokumenty, blog, pozvánky, PowerPoint, web, wordpress, corelDraw, inkscape, škola, články, office, Adobe Illustrator, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Ohňostroj ke stáhnutí, vektorový obrázek JPEG zdarma nebo vektorový obrázek Červené S zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.