Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosmonaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kosmonaut. Klipart Kosmonaut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosmonaut? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kosmonaut ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kosmonaut se nachází v sekci Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červenka obecná ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pistácie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční stromky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ke stáhnutí, zdarma, Kosmonaut, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, ke stažení, obrázek, vektor, Kosmonaut, Věda, free

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, blog, Pinterest, webové stránky, office, PowerPoint, památník, textové dokumenty, kalendář, plakáty, dokumenty, profilovka, škola, pozvánky, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Symbol míru ke stáhnutí, obrázek Martináč měsíčitý zdarma nebo klipart Biskup ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.