Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosmonaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kosmonaut. Klipart Kosmonaut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosmonaut? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kosmonaut ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kosmonaut je v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Digitální znak W zdarma Podívejte se i na ilustrace XLTX ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Hnědá složka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, Kosmonaut, ke stažení, ilustrace, download, klipart, vektor, zdarma, grafika, kliparty, free, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, plakát, Twitter, web, profilovka, články, inkscape, fotokniha, seminární práce, dokument, PowerPoint, corelDraw, škola, dokumenty, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Model atomu zdarma, vektor Zákaz graffiti ke stažení nebo obrázek Automatická pračka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.