Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sýr gruyere (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sýr gruyere zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Sýr gruyere. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sýr gruyere nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýr gruyere zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sýr gruyere ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýr gruyere ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x983
1280x787
800x492
500x307
160x98

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 260 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: FLM

Líbí se vám klipart Sýr gruyere? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Sýr gruyere patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Kataru ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Citroen Ami6 ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Honduras ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Sýr gruyere, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, svg, kliparty, vektor, klipart, Sýr gruyere, cliparts, obrázek, ke stažení, download, free

Doporučené použití klipartu: inkscape, etikety, Twitter, corelDraw, wordpress, Adobe Illustrator, web, textové dokumenty, prezentace, PowerPoint, profilovka, referáty, prospekty, tiskoviny, památník, dokumenty, deníček

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Sada pastelek ke stažení, klipart Rychlovarná konvice ke stáhnutí nebo obrázek Číselný zámek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.