Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bedna, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bedna zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Bedna. Kreslená ilustrace Bedna je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bedna zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Bedna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bedna ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 862 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bedna se nachází v sekci Vektorové kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Thajska ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Bochník chleba zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční scenérie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, download, Ostatní, grafika, ilustrace, cliparts, free, ke stáhnutí, vektor, kliparty, klipart, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, profil, openOffice, inkscape, Facebook, referáty, dokumenty, profilovka, plakáty, prezentace, avatar, webové stránky, corelDraw, PowerPoint, Instagram, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Model atomu ke stáhnutí, ilustrace Kyselé okurky zdarma nebo vektor Trojbarevná stužka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.