Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bedna, Ostatní pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bedna zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bedna. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bedna nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bedna? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bedna zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bedna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bedna ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 862 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bedna je v sekci Kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Abrahám ke stažení Podívejte se i na ilustrace Čekárna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Karambola zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Bedna, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, ke stažení, grafika, svg, free, kliparty, zdarma, Ostatní

Doporučené použití klipartu: inkscape, kalendář, webové stránky, dokument, profilovka, corelDraw, Instagram, pozvánky, dokumenty, openOffice, prezentace, web, referáty, seminární práce, články, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Malá tanečnice ke stažení, vektor Baset ke stáhnutí nebo obrázek Pixelové srdce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.