Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektrický hrnec, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický hrnec zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Elektrický hrnec. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Elektrický hrnec? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický hrnec zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Elektrický hrnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický hrnec ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1106
1280x885
800x553
500x346
160x111

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 44 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Elektrický hrnec se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Štěně ke stažení Podívejte se i na vektor Symbol muže ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Šicí stroj zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, cliparts, obrázek, Elektrický hrnec, ilustrace, grafika, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, vektor, download, free, kliparty, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, prezentace, openOffice, kalendář, textové dokumenty, plakáty, profilovka, Instagram, referáty, webové stránky, Pinterest, office, web, corelDraw, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Hoblík ke stažení, obrázek Srdíčko ke stáhnutí nebo klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.