Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Elektrický hrnec, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický hrnec zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Elektrický hrnec. Pakliže si chcete obrázek Elektrický hrnec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Elektrický hrnec v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický hrnec zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elektrický hrnec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický hrnec ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1106
1280x885
800x553
500x346
160x111

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 44 992 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Elektrický hrnec je v sekci Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malá tanečnice ke stažení Podívejte se i na ilustrace Velikonoční koleda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Doktor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, ilustrační obrázek, zdarma, download, klipart, Jídlo, cliparts, grafika, kliparty, obrázek, ke stažení, Elektrický hrnec, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, corelDraw, avatar, Instagram, pozvánky, office, inkscape, dokumenty, fotokniha, Facebook, textové dokumenty, články, prezentace, referáty, Twitter, word

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Puzzle srdce ke stažení, vektor Mechanik ke stáhnutí nebo obrázek Narozeniny číslo 5 zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.