Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fialová kopretina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialová kopretina zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Fialová kopretina. Klipart Fialová kopretina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová kopretina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialová kopretina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová kopretina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 886 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Sarah Morrigan / missiridia

Sdílejte obrázek, klipart Fialová kopretina se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Fialová kopretina je v sekci Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Hlásná trouba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žaludy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Rogalo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Fialová kopretina, free, download, vektor, klipart, zdarma, Květiny, ilustrace, svg, Fialová kopretina, grafika, obrázek, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, časopis, etikety, památník, wordpress, corelDraw, profilovka, Instagram, referáty, web, webové stránky, Adobe Illustrator, dokument, PowerPoint, Twitter, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Kytky zdarma, obrázek Modrý zvýrazňovač ke stáhnutí nebo vektor Galgán ozdobný ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.