Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Fialová kopretina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialová kopretina zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Fialová kopretina. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Fialová kopretina. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová kopretina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fialová kopretina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová kopretina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 886 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Sarah Morrigan / missiridia

Sdílejte klipart nazvaný Fialová kopretina s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Fialová kopretina je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vysmátá dýně ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hlávkové zelí zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Plato s vejci ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, Fialová kopretina, vektor, cliparts, Fialová kopretina, Květiny, kliparty, grafika, download, free, ilustrace, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokumenty, dokument, eshop, profil, referáty, články, památník, inkscape, corelDraw, diář, textové dokumenty, plakát, etikety, webové stránky, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace SLDX ke stáhnutí, klipart Report zdarma nebo ilustrace Přípona ODS zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.