Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Fialová kopretina (Květiny) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Fialová kopretina bezplatně ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Fialová kopretina. Obrázek Fialová kopretina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová kopretina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialová kopretina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová kopretina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 886 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Sarah Morrigan / missiridia

Obrázek, klipart pojmenovaný Fialová kopretina můžete sdílet se známými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Fialová kopretina se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelený drak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Koblihy ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Keytar zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, kliparty, Fialová kopretina, ke stažení, grafika, free, obrázek, Květiny, klipart, zdarma, svg, ilustrace, ke stáhnutí, Fialová kopretina

Doporučené použití klipartu: koláž, office, diplomová práce, blog, Adobe Illustrator, referáty, webové stránky, seminární práce, památník, vizitky, eshop, vstupenky, inkscape, škola, dokumenty, web, manuály

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Malé písmeno N zdarma, obrázek Varhany ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Eskymák ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.