Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bizon, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bizon zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bizon. Klipart Bizon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bizon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bizon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bizon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x881
800x551
500x344
160x110

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 382 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spacefem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bizon je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Trick or treat! zdarma Podívejte se i na obrázek XML ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Váhy ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, free, zdarma, grafika, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, Bizon, svg, vektorový obrázek, cliparts, Bizon

Doporučené použití klipartu: památník, PowerPoint, inkscape, corelDraw, profilovka, škola, pozvánky, avatar, office, Instagram, referáty, články, fotokniha, seminární práce, webové stránky, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Kazoo zdarma, klipart Sýkora uhelníček ke stažení nebo ilustrace Pestrobarevné srdce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.