Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bizon, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bizon zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bizon. Klipart Bizon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bizon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bizon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bizon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x881
800x551
500x344
160x110

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 382 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spacefem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bizon patří do sekce Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlaté číslo 2 zdarma Podívejte se i na vektor Červené G ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pruhované vejce ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, Bizon, Bizon, Zvířata, cliparts, grafika, svg, ke stáhnutí, klipart, kliparty, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, avatar, profil, profilovka, pozvánky, kalendář, plakát, Facebook, prezentace, referáty, plakáty, Adobe Illustrator , webové stránky, fotokniha, články, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor PDF soubor zdarma, obrázek Model atomu ke stažení nebo klipart Krumpáč ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.