Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bizon, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bizon zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bizon. Klipart Bizon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bizon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bizon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bizon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x881
800x551
500x344
160x110

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 382 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spacefem

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bizon patří do sekce Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pěšec zdarma Podívejte se i na vektor Mikro SD karta ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno C ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, Zvířata, svg, grafika, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, vektor, ke stažení, Bizon, klipart, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, Pinterest, textové dokumenty, profilovka, dokument, škola, Facebook, Adobe Illustrator , referáty, profil, openOffice, webové stránky, word, blog, dokumenty, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Kříž zdarma, obrázek Tattoo ke stažení nebo klipart Včela s květinami ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.