Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bizon (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bizon zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bizon. Obrázek Bizon je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bizon lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bizon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bizon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bizon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1102
1280x881
800x551
500x344
160x110

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 382 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: spacefem

Sdílejte klipart nazvaný Bizon s blízkými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Bizon se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ozdoba se stromky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Skleněné květiny 2 zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Růžová kraslice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bizon, ke stažení, cliparts, grafika, vektorový obrázek, svg, ilustrace, zdarma, Bizon, vektor, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Zvířata, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, textové dokumenty, Instagram, word, památník, office, časopis, diář, Facebook, profilovka, corelDraw, avatar, PowerPoint, web, Pinterest, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart SWF soubor ke stáhnutí, vektorový obrázek Margarita zdarma nebo vektorový obrázek Liebigův chladič zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.