Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sakura (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sakura zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Sakura. Obrázek Sakura je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sakura zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sakura ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sakura ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 555 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: aungkarns

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Sakura s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Sakura je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Ozdoba se stromky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jarní květina ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, free, kliparty, Sakura, ke stáhnutí, Sakura, download, grafika, vektor, ilustrace, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, profil, inkscape, textové dokumenty, video, corelDraw, dokument, seminární práce, prezentace, openOffice, etikety, Pinterest, Twitter, škola, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Dětské kolo ke stažení, klipart Bouřka ke stažení nebo ilustrace Sporťák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.