Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Sakura (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sakura stahujte zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Sakura. Pakliže si chcete obrázek Sakura stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sakura zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Sakura ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sakura ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 555 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: aungkarns

Líbí se vám klipart Sakura? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Sakura je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Pes z balónku ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tříkolka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Éclair ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, vektor, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, download, Sakura, klipart, ilustrace, free, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, Sakura, Květiny

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, vstupenky, vizitky, kalendář, bakalářská práce, seminární práce, katalog, památník, Twitter, dokument, prezentace, Adobe Illustrator, magazín, logo, video, profilovka, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Dýdžej ke stažení, vektorový obrázek Úd ke stažení nebo obrázek, klipart Zelené slunéčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.