Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Sakura (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sakura zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Sakura. Kreslená ilustrace Sakura je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sakura zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Sakura ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sakura ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 555 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: aungkarns

Potěší nás, pokud budete tento klipart Sakura sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Sakura patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Roztomilé kuřátko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý hyacint ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lžička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, Sakura, ilustrační obrázek, Sakura, download, zdarma, Květiny, ke stáhnutí, ke stažení, svg, kliparty, ilustrace, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, eshop, wordpress, etikety, kalendář, seminární práce, památník, fotokniha, dokument, blog, prezentace, inkscape, profilovka, webové stránky, web, word

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Dvacetieurovka zdarma, vektor Šicí stroj ke stáhnutí nebo obrázek Kapitol ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.