Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Složka s obrázky (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Složka s obrázky zdarma ke stažení

Složka s obrázky je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Složka s obrázky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Složka s obrázky zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Složka s obrázky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Složka s obrázky ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 242 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Složka s obrázky s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Složka s obrázky se nachází v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Létající sob ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jmenovka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Brazílie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, svg, Složka s obrázky, zdarma, ilustrace, Složka s obrázky, vektor, download, obrázek, grafika, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: webové stránky, referáty, fotokniha, inkscape, diář, články, etikety, dokumenty, pozvánky, dokument, kalendář, seminární práce, profilovka, Facebook, web, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Blondýnka zdarma, klipart Neznámý soubor ke stáhnutí nebo ilustrace Ježovka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.