Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kravička, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kravička zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kravička. Kreslená ilustrace Kravička je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kravička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Kravička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kravička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1392
1280x1114
800x696
500x435
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rygle

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kravička se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Karafiát ke stažení Podívejte se i na klipart Viola ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kleště zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kravička, vektor, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, Kravička, ke stáhnutí, zdarma, download, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, free, svg, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, kalendář, corelDraw, prezentace, časopis, web, dokument, profil, plakát, webové stránky, textové dokumenty, office, dokumenty, inkscape, pozvánky, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Hoblík ke stažení, ilustrace Kouření zakázáno ke stáhnutí nebo vektor Palec nahoru zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.