Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Šibenice (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šibenice zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Šibenice. Vektorová ilustrace Šibenice je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šibenice zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Šibenice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šibenice ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 207 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: nicubunu

Líbí se vám klipart Šibenice? Pak se podělte s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Šibenice se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ferrari Testarossa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pizza v krabici ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Invalida ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, cliparts, download, svg, Stavby, free, ilustrace, Šibenice, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, škola, fotokniha, web, pozvánky, plakáty, wordpress, Facebook, profilovka, diář, openOffice, corelDraw, dokumenty, eshop, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Husy ke stažení, vektorový obrázek Trubička ke stažení nebo vektorový obrázek Oranžový netopýr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.