Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pružina, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pružina zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Pružina. Pakliže si chcete obrázek Pružina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pružina zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pružina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pružina ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

957x1600
765x1280
478x800
299x500
96x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 321 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gringer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pružina se nachází v sekci Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PPTX ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ananas zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Maminka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pružina, vektor, ke stažení, download, kliparty, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, svg, free, klipart, vektorový obrázek, Nástroje

Doporučené použití klipartu: plakát, corelDraw, web, památník, časopis, inkscape, word, textové dokumenty, openOffice, referáty, Instagram, dokumenty, pozvánky, prezentace, články, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Zlaté U ke stáhnutí, obrázek Digitální teploměr zdarma nebo klipart Kiwi ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.