Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Oranžová květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžová květina zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Oranžová květina. Vektorová ilustrace Oranžová květina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Oranžová květina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oranžová květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Oranžová květina patří do sekce Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mikulášská čepice zdarma Podívejte se i na vektor Maki ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kapitán ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, ilustrace, Oranžová květina, Oranžová květina, Květiny, download, cliparts, klipart, free, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator , Instagram, profilovka, plakát, památník, dokumenty, kalendář, dokument, články, Twitter, Pinterest, blog, časopis, Facebook, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mapa Libye zdarma, obrázek Jin a Jang ke stažení nebo klipart Kytice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.