Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Oranžová květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžová květina zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Oranžová květina. Vektorová ilustrace Oranžová květina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Oranžová květina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Oranžová květina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Oranžová květina je v kategorii Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor SVG ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sada pastelek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Sekačka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Oranžová květina, free, svg, Oranžová květina, cliparts, Květiny, vektorový obrázek, grafika, obrázek, klipart, ilustrace, ke stažení, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, dokumenty, plakát, památník, škola, avatar, PowerPoint, Adobe Illustrator , kalendář, prezentace, seminární práce, Facebook, profil, referáty, články, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Marihuana ke stáhnutí, vektor Mapa Srbska zdarma nebo obrázek Nilský kříž ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.