Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oranžová květina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžová květina zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Oranžová květina. Stahujte klipart Oranžová květina v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oranžová květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 66 012 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Oranžová květina můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Oranžová květina je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Dvě mochomůrky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Darované vajíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční ozdoby zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, cliparts, grafika, vektorový obrázek, Oranžová květina, ilustrační obrázek, Květiny, ilustrace, kliparty, Oranžová květina, free, klipart, download

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakáty, deníček, video, dokument, Instagram, vstupenky, časopis, prezentace, web, blog, kalendář, seminární práce, manuály, eshop, inkscape, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Digitální znak 2 zdarma, ilustrace Složka zdarma nebo vektor Vlněné srdce ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.