Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Oranžová květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžová květina zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Oranžová květina. Vektorová ilustrace Oranžová květina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Oranžová květina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Oranžová květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Oranžová květina je v kategorii Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Krteček zdarma Podívejte se i na ilustrace Roztomilá čarodějka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Sókratés ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, obrázek, zdarma, ke stažení, Oranžová květina, Oranžová květina, download, free, svg, Květiny, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, Twitter, Instagram, dokument, word, referáty, textové dokumenty, openOffice, škola, office, web, seminární práce, kalendář, blog, PowerPoint, plakát

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Zelený vláček zdarma, vektor Narozeninové číslo 3 ke stažení nebo obrázek Vánoční stromek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.