Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Oranžová květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžová květina zdarma ke stažení

Oranžová květina je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Oranžová květina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oranžová květina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 012 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Oranžová květina je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Venezuely ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Divočák zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Piškotový dort ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, klipart, download, Oranžová květina, grafika, Květiny, obrázek, svg, kliparty, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, webové stránky, corelDraw, PowerPoint, profilovka, památník, fotokniha, dokument, inkscape, plakát, časopis, referáty, seminární práce, Facebook, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kormidlo ke stáhnutí, klipart Hawker Tempest zdarma nebo ilustrace Barevná srdíčka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.