Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Oranžová květina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžová květina zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Oranžová květina. Obrázek Oranžová květina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oranžová květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžová květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
762x1280
476x800
298x500
95x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 66 012 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Oranžová květina můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Oranžová květina patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Příbor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Papírový stromek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lednička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Oranžová květina, grafika, Oranžová květina, ilustrace, Květiny, svg, ke stažení, obrázek, klipart, kliparty, download, zdarma, free, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, Instagram, video, dokument, profil, plakát, prezentace, eshop, památník, wordpress, inkscape, textové dokumenty, kalendář, dokumenty, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart SQL zdarma, vektor Afrika mapa ke stáhnutí nebo obrázek Oříšková čokoláda ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.