Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kyselé okurky (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kyselé okurky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kyselé okurky. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kyselé okurky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kyselé okurky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kyselé okurky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kyselé okurky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kyselé okurky ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1102x1600
882x1280
551x800
344x500
110x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 668 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: hotta

Sdílejte klipart nazvaný Kyselé okurky s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Kyselé okurky se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Housle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vysokozdvižný vozík zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Rychlé občerstvení ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, cliparts, obrázek, ke stažení, Jídlo, ilustrace, svg, ke stáhnutí, kliparty, vektor, zdarma, download, Kyselé okurky, Kyselé okurky

Doporučené použití klipartu: škola, blog, dokument, profil, Instagram, články, kalendář, avatar, Pinterest, openOffice, diář, prezentace, časopis, profilovka, pozvánky, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Štědrý večer ke stáhnutí, vektorový obrázek Zelený květ zdarma nebo vektorový obrázek Bambusy zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.