Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Okurka (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Okurka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Okurka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Okurka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x698
1280x558
800x349
500x218
160x70

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 327 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Okurka se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Okurka patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Důlní vagón ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz sezení zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Monstrance ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, vektorový obrázek, Okurka, zdarma, klipart, Okurka, ilustrace, ke stažení, free, download, Zelenina, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokument, office, profil, plakáty, časopis, avatar, Pinterest, PowerPoint, wordpress, kalendář, Twitter, fotokniha, web, Instagram, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí, vektor Tiskárna zdarma nebo obrázek Arizona zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.