Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Okurka, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Okurka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Okurka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Okurka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Okurka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Okurka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurka ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x698
1280x558
800x349
500x218
160x70

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 327 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Okurka se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hydrant ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Video složka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Stará ježibaba ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Okurka, kliparty, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, svg, ke stažení, obrázek, vektor, Okurka, zdarma, klipart, Zelenina

Doporučené použití klipartu: články, Instagram, pozvánky, kalendář, word, textové dokumenty, prezentace, profilovka, seminární práce, webové stránky, blog, referáty, Adobe Illustrator , web, openOffice, dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Autobus ke stáhnutí, obrázek Video projektor zdarma nebo klipart Mapa Turecka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.