Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Král, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Král zdarma ke stažení

Král je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Král zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Král ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Král ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 844 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DG-RA

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Král je v sekci Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pelikán ke stažení Podívejte se i na obrázek Tachometr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Slunečnice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, zdarma, download, ke stáhnutí, Král, ke stažení, klipart, ilustrace, free, kliparty, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, Symboly

Doporučené použití klipartu: časopis, referáty, Adobe Illustrator , office, inkscape, webové stránky, kalendář, web, škola, fotokniha, profilovka, textové dokumenty, památník, dokumenty, avatar, word

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pudink ke stažení, klipart Hrách ke stáhnutí nebo ilustrace Lasagne zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.