Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Král (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Král bezplatně ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Král. Stahujte soubor Král ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Král zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Král ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Král ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 844 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: DG-RA

Potěší nás, pokud budete tento klipart Král sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Král se nachází v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mao ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slečna pokladní ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Kovboj zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, klipart, kliparty, vektor, ke stažení, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, free, zdarma, svg, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, inkscape, office, Adobe Illustrator, Instagram, diplomová práce, kalendář, časopis, wordpress, referáty, památník, web, avatar, letáky, Zoner Callisto, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Krtek zdarma, ilustrace Číňanka ke stažení nebo vektorový obrázek Mop ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.