Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cizrna (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cizrna zdarma ke stažení

Cizrna je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Cizrna ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Cizrna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizrna zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cizrna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizrna ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1455x1600
1163x1280
727x800
454x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 498 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OzArizona / OzArizona

Líbí se vám klipart Cizrna? Pak se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Cizrna je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Chameleon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sókratés zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Donuty ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, ilustrace, obrázek, grafika, vektor, svg, download, vektorový obrázek, Zelenina, Cizrna, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: webové stránky, články, referáty, openOffice, eshop, video, office, profil, památník, wordpress, Instagram, pozvánky, časopis, škola, plakát, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Semafor žlutá ke stáhnutí, obrázek Valentýnské blahopřání zdarma nebo vektor Škoda 1000 MB zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.