Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Cizrna (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cizrna zdarma ke stažení

Cizrna je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Cizrna stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cizrna? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizrna zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cizrna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizrna ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1455x1600
1163x1280
727x800
454x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 498 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OzArizona / OzArizona

Líbí se vám klipart Cizrna? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Cizrna se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tryskáč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bonboniéra ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Africká zvířata ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, vektorový obrázek, svg, ilustrace, ke stažení, vektor, Cizrna, cliparts, zdarma, kliparty, free, ilustrační obrázek, Zelenina, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Adobe Illustrator, seminární práce, openOffice, fotokniha, web, plakát, diář, kalendář, prezentace, corelDraw, Twitter, památník, škola, články, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Chléb a víno ke stažení, vektorový obrázek Zlatá rtěnka ke stažení nebo vektorový obrázek Bleděmodrá stuha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.