Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cizrna (Zelenina) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cizrna zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Cizrna. Doporučujeme stahovat obrázek Cizrna ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizrna zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cizrna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizrna ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1455x1600
1163x1280
727x800
454x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 498 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OzArizona / OzArizona

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Cizrna s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Cizrna je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Krumpáč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak býk ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Pákovky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cizrna, grafika, free, vektor, download, cliparts, Cizrna, obrázek, Zelenina, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: profilovka, památník, office, vstupenky, pozvánky, vizitky, etikety, dokument, Facebook, brožury, textové dokumenty, fotokniha, kalendář, plakáty, avatar, tiskoviny, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Mrkev ke stažení, ilustrace Mapa Malawi zdarma nebo ilustrace Ferrari f458 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.