Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cizrna (Zelenina) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cizrna ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Cizrna. Vektorový obrázek Cizrna jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizrna zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cizrna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizrna ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1455x1600
1163x1280
727x800
454x500
145x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 498 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OzArizona / OzArizona

Obrázek, klipart pojmenovaný Cizrna můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Cizrna je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Tlačítkový mobil ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Granátové jablko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Svatý Patrik zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ilustrace, Zelenina, cliparts, Cizrna, ke stažení, grafika, svg, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, vektor, Cizrna

Doporučené použití klipartu: kalendář, diář, referáty, profil, wordpress, škola, Adobe Illustrator, pozvánky, inkscape, vizitky, etikety, Pinterest, Facebook, video, prezentace, katalog, web

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Indie zdarma, ilustrace Mapa Malawi zdarma nebo ilustrace Zelený sršeň ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.