Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stěrače, Auta nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stěrače zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Stěrače. Obrázek Stěrače je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stěrače zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stěrače ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stěrače ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1066
1280x853
800x533
500x333
160x107

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 106 334 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stěrače je v kategorii Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční přání zdarma Podívejte se i na obrázek Karafiáty ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Digitální znak P ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, Auta, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, ilustrace, klipart, svg, grafika, obrázek, download, Stěrače, cliparts

Doporučené použití klipartu: webové stránky, blog, web, profil, časopis, Facebook, Instagram, pozvánky, památník, office, dokument, word, profilovka, Pinterest, PowerPoint, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Osel zdarma, klipart Chroust ke stažení nebo ilustrace Myanmar ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.