Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stěrače (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stěrače zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Stěrače. Doporučujeme stahovat obrázek Stěrače ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stěrače zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stěrače ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stěrače ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1066
1280x853
800x533
500x333
160x107

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 106 334 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Potěší nás, pokud budete tento klipart Stěrače sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Obrázek Stěrače je v kategorii Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Datle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Páv modrý ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Šedivá stuha zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, Stěrače, klipart, Auta, download, ilustrační obrázek, obrázek, Stěrače, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, word, dokumenty, profilovka, kalendář, časopis, fotokniha, katalog, prezentace, plakáty, diář, památník, Adobe Illustrator, avatar, prospekty, tiskoviny, web

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Černý střelec zdarma, obrázek Modrá vajíčka zdarma nebo obrázek, klipart Modré květy ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.