Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vrána, Ptáci do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vrána zdarma ke stažení

Vrána je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Vrána je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Vrána v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrána zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vrána ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrána ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1343
1280x1075
800x672
500x420
160x134

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 521 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vrána je v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Senegal zdarma Podívejte se i na ilustrace Smažená vajíčka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vyznání lásky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ptáci, klipart, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, grafika, svg, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, Vrána, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, fotokniha, blog, škola, dokumenty, Pinterest, profil, inkscape, webové stránky, seminární práce, památník, plakáty, profilovka, word, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Hmyzák zdarma, vektor 386 ke stažení nebo obrázek Sedmikráska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.