Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dáma z historického módního magazínu, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Dáma z historického módního magazínu. Pakliže si chcete obrázek Dáma z historického módního magazínu stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dáma z historického módního magazínu? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dáma z historického módního magazínu ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma z historického módního magazínu ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1090x1600
872x1280
545x800
340x500
108x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dáma z historického módního magazínu se nachází v sekci Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Maminka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor XLSM zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžová květina ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Ženy, ke stažení, Dáma z historického módního magazínu, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, vektor, svg, kliparty, cliparts, Dáma z historického módního magazínu, klipart, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, web, časopis, Instagram, plakát, profil, webové stránky, textové dokumenty, openOffice, corelDraw, škola, Adobe Illustrator , Twitter, word, plakáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Digitální znak 2 ke stáhnutí, obrázek Sekačka na trávu zdarma nebo klipart Smajlík duch ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.