Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dáma z historického módního magazínu, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Dáma z historického módního magazínu. Stahujte klipart Dáma z historického módního magazínu v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Dáma z historického módního magazínu v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma z historického módního magazínu zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dáma z historického módního magazínu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma z historického módního magazínu ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1090x1600
872x1280
545x800
340x500
108x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 924 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: FunDraw_dot_com

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Dáma z historického módního magazínu je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté R zdarma Podívejte se i na ilustrace Červené P ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak R ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dáma z historického módního magazínu, vektor, ilustrační obrázek, svg, Dáma z historického módního magazínu, cliparts, free, ilustrace, Ženy, download, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, plakát, corelDraw, pozvánky, Adobe Illustrator , dokumenty, kalendář, prezentace, památník, škola, avatar, profilovka, Facebook, inkscape, webové stránky, články

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Ženich zdarma, vektor Digitální číslo 1 ke stažení nebo obrázek Narozeniny číslo 9 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.