Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kaktus, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaktus zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kaktus. Vektorová ilustrace Kaktus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kaktus? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kaktus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
641x800
401x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 578 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kaktus je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor ODP soubor ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Irsko zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Plošinový vozík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, Rostliny, kliparty, vektor, free, download, ilustrace, Kaktus, svg, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Twitter, blog, openOffice, škola, prezentace, pozvánky, památník, články, Facebook, word, corelDraw, avatar, textové dokumenty, inkscape, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Stetoskop ke stáhnutí, vektor Honda HA-420 zdarma nebo obrázek Trpaslík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.