Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kaktus, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaktus zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kaktus. Vektorová ilustrace Kaktus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kaktus? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kaktus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
641x800
401x500
128x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 578 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kaktus patří do sekce Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Oranžové vajíčko zdarma Podívejte se i na vektor Frankenstein ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Ptačí budka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, svg, vektorový obrázek, Kaktus, kliparty, Rostliny, klipart, download, cliparts, ke stažení, free, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, profilovka, Adobe Illustrator , profil, články, plakát, word, časopis, Facebook, dokument, fotokniha, textové dokumenty, inkscape, prezentace, web, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Svázaná žena zdarma, obrázek Nakvašená dýně ke stažení nebo klipart Naši ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.