Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kaktus, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaktus zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kaktus. Vektorová ilustrace Kaktus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kaktus? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kaktus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
641x800
401x500
128x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 578 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kaktus patří do sekce Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dámské toalety zdarma Podívejte se i na vektor Zlatá vločka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, Rostliny, Kaktus, cliparts, obrázek, zdarma, Kaktus, vektorový obrázek, kliparty, klipart, free, svg, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, plakáty, profilovka, Facebook, PowerPoint, kalendář, textové dokumenty, prezentace, openOffice, články, office, plakát, profil, seminární práce, word

Mezi hezké kresby patří i vektor Zákaz spinnerů zdarma, obrázek Myš ke stažení nebo klipart Vlha pestrá ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.