Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kaktus, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kaktus zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Kaktus. Obrázek Kaktus je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Kaktus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
641x800
401x500
128x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 578 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ben

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kaktus patří do sekce Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vysmátá dýně zdarma Podívejte se i na klipart RAR ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Rwandy ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Rostliny, Kaktus, ke stažení, vektorový obrázek, free, obrázek, vektor, klipart, Kaktus, download, grafika, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, profilovka, Facebook, plakát, články, web, profil, Pinterest, avatar, openOffice, corelDraw, fotokniha, plakáty, seminární práce, kalendář, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Děda Mráz zdarma, ilustrace Studna ke stažení nebo vektor Pryšec ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.