Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kaktus (Rostliny) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kaktus zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kaktus. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kaktus ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kaktus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kaktus ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1027x1280
641x800
401x500
128x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 578 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ben

Zaujal vás náš klipart Kaktus? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Kaktus patří do sekce Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart CRT dataprojektor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Houby ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Digitální znak T ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, Rostliny, Kaktus, grafika, cliparts, zdarma, klipart, free, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, pozvánky, blog, textové dokumenty, dokument, video, corelDraw, word, diář, avatar, památník, články, office, profil, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Puzzle ke stažení, vektorový obrázek Medvěd ke stažení nebo vektorový obrázek Láhev ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.